fbpx

Ozil synimi i parë i United,Huntelaar i Arsenalit!

Kampioni dhe lideri aktual i Ligës Premier,Manchester United e kërkon yllin turk,Mesut Ozil i cili konsiderohet që tani si nga mesfushorët më të mirë të botës.

Kurse skuadra e Wenger po kërkon ”makinerinë” e golave Klaas Jan Huntelaar nga Schalke./portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close