fbpx

Ed Sheeran publikon bashkëpunimin me Beyoncen (VIDEO)

Është publikuar kënga më e re e Ed Sheeranit dhe Beyoncet “Perfect”, që është remix.

Kjo këngë është pjesë e albumit të ri të Sheeranit “Divide”, transmeton Koha.net.

Sheeran ka konfirmuar se është duke punuar edhe në albumin e tij të radhës, dhe se tashmë ka të gatshme nëntë këngë.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button