fbpx

“Vo centar” e Vasko Eftov shpërngulet në Alsat-m

Prej të premtes së ardhshme, 27 prill në ora 22, emisioni “Vo centar” i gazetarit maqedonas Vasko Eftov do të fillojë të emetohet në televizionin Alsat-M.

Ndryshimi në eter ngjau pasi që televizioni Alfa nuk emetoi episodin kushtuar situatës ndëretnike në Maqedoni dhe funksionimin e koalicionit në pushtet. Pas disa javësh Eftov kthehet në qënder në kanal tjetër. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close