fbpx

Si e festoi ditëlindjen Victoria Beckham?

Victoria Bechkam ka festuar 38-vjetorin e lindjes së bashku me të shoqin dhe të bijën. Ajo ka publikuar në faqen e saj nëTwitter pjesë të dekorit si dhe “tortën” e ditëlindjes, e cila ishte një pjatë e mbushur me fruta.

Sa i përket këtij detali, mediat amerikane kanë kritikuar atë për përzgjedhjen e “tortës”, pasi që ajo është aq e ngarkuar me numrin e kalorive që konsumon, që as për ditëlindjen e saj nuk ia ka lejuar vetes të kënaqet me një tortë të vërtetë.

Djemtë e tyre nuk morën pjesë në drekën e organizuar ata ishin bashkuar me prindërit e tyre më vonë./portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close