fbpx

Është seksi të kesh pak peshë në të pasmet (FOTO)

Ka harxhuar 4500 euro për gjoksin e saj dhe të pasmet dhe nuk kishte se si të mos shkonte në plazh për të reklamuar suksesin dhe punën që ajo kishte bërë.


Chloe Sims duket e shkujdesur dhe e sigurtë në ecjen e saj dhe ajo shprehet se ndihet rehat me ndërhyrjet kirurgjikale pasi nuk mund të duronte veten me një gjoks të sheshtë si gjyshe. 

“Është seksi të kesh pak peshë në të pasmet”, shprehet ajo. 

Ajo e kishte ëndërr të kishte gjoksin pak të madhe po ashtu dhe të pasmet, blinte rroba të shtrenjta për tu dukur mirë por përsëri nuk ishte e kënaqur. Ndërsa tani ajo do të shijojë suksesin e realizuar.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close