fbpx

Topi takohet me presidentin Ivanov

Presidenti i Republikës së shqipërisë Bamir Topi, sot mbërriti për vizitë dyditore zyrtare në Republikën e Maqedonisë.

Me nderimet më të larta ushtarake ai u prit nga kolegu i tij i Maqedonisë Gjorgje Ivanov. Temë e bisedimeve do të jenë bashkëpunimi bilateral dhe integrimet evroatlantike të të dyja vendeve./portalb/


Lajme të ngjashme

Back to top button
Close