fbpx

Prandelli: Po e presim Cassanon , po bën perparime

Trajneri Italian Prandelli ndihet i lumtur për gjendjen e Cassanos i cili pas një problemi është pran rikuperimit të plot.

“Ka zhvilluar ndeshje te mira në kualifikime , na duhet shum.Shpresojm që në fund të sezonit ai të kompletohet si psiqikisht ashtu edhe fizikisht. Antonio ka kaluar problemin dhe tash po bën perprime në rikuperimin e tij”. acmilan-news

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close