fbpx

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher në lidhje!?

Aktorët e njohur holivudian Ashton Kutcher dhe Mila Kunis janë në lidhje.

Shopingu i përbashkët, mbajtja për dore, si dhe darka e përbashkët është arsyje e mjaftueshme që të dyshojmë se ka diçka mes tyre.

Ashton Kutcher dhe Mila Kunis së bashku luajnë në serialin “That 70s Show” dhe gjoja të dy prej atëherë janë në lidhje, publikojnë mediumet amerikane.

Pas informatave të publikuara në media, zëdhënësi i Mila Kunis gjitha këto i demantoi. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close