fbpx

Shayk reklamon të brendshme

Modelja Irina Shayk është shfaqur në të brendshme për reklamë të Perfect Bra Tour. 

26 vjeçarja ruse e veshur me të brendshmet bardh e zi ka arritur të krijojë një imazh provokativ dhe sensual.

Pasi realizoi fotot, Irina në profilin e saj në rrjetin social shkruajti se “Është koha për reçepeta perfekte”

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close