fbpx

Kagawa në radarin e Milanit

Superylli i Borussia Dortmundit, Shinj Kagawa është në radarin e kampionit Italian, Milanit. Këtë lajm e ka zbuluar, Goal.com ku nështë mësuar se Milani e sheh Kagawan si opsion ideal për të forcuar skuadrën për sezonin 2012-13.

Kagawa ka kontratë me Dortmundin deri në 2013 dhe si duket sipas të gjitha gjasave ai do të largohet nga Signal Iduna Park gjatë kësaj vere./lajmesport

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close