fbpx

Jennifer Nicole Lee provokon me trupin

Modelja e fitnesit është fiksuar në foto ndërsa ishte duke praktikuar artet marciale në plazhet e Majamit. Ajo ka muskuj të tillë që ndoshta edhe mund të përballet me ndonjë mashkull, mirëpo, përveç se ka aftësinë të duket agresive, nuk i mungon edhe seksualiteti.

Me lëvizjet e saj provokative, 36 vjeçarja nuk kishte se si të mos kthehet në një objekt të faqeve të megazinëve të ndryshme. Jennifer është nga ato që nuk e humbur asnjëherë rastin për të qenë protagoniste dhe gjithnjë ja arrin falë formave trupore. /portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close