Audi dhuron vetura të reja për yjet e Realit: Ramos e CR7 zgjedhin më të shtrenjtit – Carvajal fiton garën me formula (Foto)

Megjithatë, disa nuk ishin aq me fat. Mesfushori qendror Dani Ceballos dhe kroati Mateo Kovacic morën motorin më të lirë, duke përfunduar në modelin bazë të Q7 Sport.

Lojtarët e Mbretërve nuk u kthyen në shtëpi pa bërë një garë të vogël duke përdorur imituesin e Formula E të Audisë.

Dani Carvajal doli si fitues, me Ramosin dhe Marco Asensio që përfunduan në vendin e dytë dhe të tretë.

Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
udemy free download
download mobile firmware
Download WordPress Themes Free
udemy paid course free download
Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *