fbpx

Wohlers kërkon që të gjenden vrasësit

Ambasadori amerikan në Maqedoni, Paul Wohlers deklaroi se institucionet së shpejti do t’i gjejnë dhe dënojnë kyerësit e vrasjes së pesëfishtë në Liqenin e Hekuranës.

“Tani po zhvillohet hetim nga ana e policisë dhe ministrisë, dhe presim të vazhdojë hetimi dhe të dalin me përgjigje për atë se kush e bëri këtë vepër të tmerrshme, deklaroi ambasadori Wohlers. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close