Publikohet bashkëpunimi i shumëpritur i Noizyt dhe Ledrit (VIDEO)

Është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur i reperëve të njohur shqiptar, Noizyt dhe Ledri Vulës.

Kënga e re titullohet “Dje & Sot”, transmeton Koha.net. Producentët e këngës janë BledBeats dhe Johan Bejerholm, ndërsa “Beat”-in e këngës e ka bërë Butrint Bucinca dhe Duja.

Kënga e fundit e Noizyt është “100 Kile”, ndërsa e Ledri Vulës “TTZ’.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button