fbpx

Christina Aguilera rikthen formën e trupit

Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të humbjes së formave trupore, por Christina Aguilera vazhdimisht është shprehur se është e kënaqur me atë se si duket.

Megjithatë, këngëtarja e njohur ka punuar fort për të arritur të heqë kilogramët e tepërta dhe duket se gjithçka i ka funksionuar pasi imazhi i ri me të cilin është shfaqur në Los Anxhelos e tregon këtë fakt.

31 vjeçarja ishte në Starbucks coffee shop në Los Angeles dhe u fotografua ndërsa futej në makinë. /portalb/

Ja se si dukej ajo para disa muajve…

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close