fbpx

Sot, mot i vranët dhe me rreze të kohëpaskohshme dielli

Sot në mbarë vendin do të mbajë mot i vranët me rreze të kohëpaskohshme dielli dhe me reshje shiu.

Nga Enti Hidrometeorologjik njoftojnë se pritet të ketë erë të fuqishme dhe bubullima. 

Temperatura do të sillet nga 4 deri në 20 gradë Ceslius, ndërsa në Shkup deri në 18 gradë Celsius.   

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close