fbpx

Afërdita Dreshaj: Shpati më kritikon për kërcimin

Në modelim dhe muzikë e ka kaluar shumë mirë sfidën, tashmë i ka ngelur vetëm kërcimi ku është duke sfiduar veten krah emrave të njohur të ekranit. Bukuroshja shqiptare, Afërdita Dreshaj, tregon rreth eksperiencës së saj në ‘’Dancing with the stars’’. Ajo tregon se shtytës për garën ka qenë Shpati, dhe ai gjithmonë i gjen vërejtje në kërcim.

-Prej momentit që ka filluar Dancing vitin e kaluar, e mendoja pse të mos e bëj dhe unë, dhe ja ku jam.

E pyetur se cili nga të dy kërcen më bukur, ajo apo Shpati, ajo u përgjigj se atë pjesë do e shohim vetëm në fund. Ajo shtoi se Shpati gjatë tërë kohës e kritikon dhe e këshillon për mënyrën e kërcimit të saj. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close