fbpx

“Detonatori” dridhi edhe Tetovën

Në kuadër të aksionit “Deton?tor”, SPB Tetovë kontrolloi objektin “Hit-Sheri” në rrugë “Ilindenska” në Tetovë.

Objektin e ka pasur me qira 40-vjeçari F.B. nga Tetova, i cili lokalin ia ka dhënë me qira personit tjetër, 28-vjeçarit I.Gj.

Gjatë kontrollimit janë gjetur dhe janë konfiskuar 49 aparate të lojrave të faiti dhe një motoçikletë.

SPB Tetovë ndërmerr aktivitete për zbardhjen e plotë të rastit me çka do të parashtrojë parashtresë përkatëse./portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close