fbpx

Me thikë therrë babain

39-vjeçari nga Koçan me thikë e ka vrarë babain dhe veprën e kryer vet e ka lajmëruar në stacionin policor të Koçanit.  Djali  ka therrur me thikë babain e tij, duke e lënë të shtrirë për vdekje.

Hetim në vendngjarje ka bërë ekipi nga SP-Koçan, Gjykatës hetues dhe Porkuror publik, me urdhërin e të cilëve mbi trupin e të vrarit është bërë obduksion.

Pas obduksionit të kryer është konstatuar se i moshuari kishte marrë goditje me thikë në stomak dhe pjesë tjera të trupit. 

Policia theksoi se po heton motivet më të detajuara mbi krimin e ndodhur./portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close