fbpx

Sot, mot i vranët me reshje shiu

Moti sot  do të jetë i ndryshueshëm me vranësira në disa vende edhe me reshje shiu. 

Në disa rajone, siç njoftojnë nga Enti Hidrometeorologjik pritet të ketë edhe reshje të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të fuqishme nga drejtimi i Jugut. 

Temperaturat do të jenë pa ndryshime të mëdha; nga 13 deri në 22 gradë Celsius, ndërsa në Shkup deri në 16 gradë Celsius./portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close