fbpx

Mbaron ndeshja 11Tetori 1-1 Shkëndija

“Kuqezinjtë në fund të ndeshjes arrijnë të barazojnë rezultatin, merituam të paktën barazimin, dominuam një pjesë të madhe të ndeshjes dhe në fund arritëm të shënonim” thonë fansat e Shkëndisë.

Shkëndija edhe më tej mbetet në vend të tretë një pikë larg vendit të dytë. Më poshtë keni edhe rezultatet e ndeshjeve të sotshme.

11Tetori 1-0 Shkëndija
Ohrid 0-2 Napredok 
Sileks 2-1 Bregalnica
Turnovo 1-1 Metalurg

/shkëndijakampion

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close