fbpx

Lindsay sërish në party

Duket qartë se Lindsay Lohan nuk ka përfillur aspak këshillat e avikates së saj e cila ditë më parë i kërkoi saj të qëndrojë larg klubeve të natës dhe të fokusohet më shumë në punë.

Ajo këtë vikend është paraqitur dhe ka qenë qendër e vëmendjes në klubin Coachella.
Ajo ka qenë prezente më një djalosh, nuk ka pirë shumë si që e ka zakon dhe është dukur mirë. / tmz

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close