fbpx

Veljanovski: Institucionet do ta ndriçojnë vrasjen e pesëfishtë!

Trajko Veljanovski, kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, shprehu bindjen se institucionet kompetente do ta ndriçojnë vrasjen që ndodhi në Smilkovc të Shkupit, ku u vranë pesë njerëz prej personave deri më tani të panjohur. 

“Sigurisht se ajo që ndodhi para kremtës së madhe nuk është mirë, por mendoj se institucionet do t’i përgjigjen detyrës dhe për kohë të shkurtë do të rezultat”, deklaroi Veljanovski sot në Ohër. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close