fbpx

Me pistolet vjedh bastoren

Mbrëm rreth orës  18:40 në Strugë një person i armatosur me pistolet duke kërcënuar dy të punësuarit e bastores ka arritur tu marr 120 mijë denarë njoftojnë nga policia .

Pas këtij akti janë lajmëruar organet e rendit të cilat kanë ardhur në vendngjarje dhe kanë bërë hetimet e duhura për ndalimin e kryersit të kësaj vepre. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close