fbpx

Nesër protestë para Qeverisë, për vrasjen e pesëfishtë

Një grup i qytetarëve, i cili vazhdimisht rrit masivitetin, në rrjetet sociale bën thirrje për protestë për të vrarët te Liqeni i Hekuranës. Nga grupi i Facebook me siguri bëhet fjalë për mbledhje spontane, të caktuar për nesër (e hënë) në ora 17.

Anëtarët apelojnë që protesti të jetë i qetë dhe i civilzuar./ portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close