fbpx

Lorik Cana në lidhje me një modele italiane?

Futbollisti shqiptar nga Kosova, Lorik Cana, aktualisht në radhët e Lacios, gjithnjë ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike për jetën e tij intime.

Së fundi janë bërë publike foto intime të Lorik Canës me një vajzë bjonde.

Vajza simpatike thuhet se është modele dhe ka një afeksion me futbollistin shqiptar. Detaje të tjera pritet të mësohen në vazhdim./koha.net/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close