Mungesë e madhe e fuqisë punëtore në Gjermani

Lajme të ngjashme

Një koment

  1. mirmbrema dhe nje Nat tbukur jam marigona isufi nga presheva 18 vjece dhe kerkoj Pune kam nevoj shum pasi qe kam nje vella te semur ne karroc Ju faleminderit per mirkuptim… Nr telit.+381628332263

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *