fbpx

Sytë me bisht, tendencë e këtij sezoni

Ndryshimi i mënyrës se si e vëndoni lapsin e syve është një nga mënyrat më të lehta për të krijuar një stil krejtësisht të ri.

Sytë me bisht janë një tendencë e cila është përhapur nga aktorja Merilyn Monroe dhe që atëherë e hasim gatise në të gjitha sfilatat e modës.

Në vijim keni disa fotografi të stileve të ndryshme të syve me bisht, si dhe video që ju demonstron se si mund ta arrini atë./portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close