fbpx

Ronaldinjo nuk ndalet, kjo është mrekullia e radhës (VIDEO)

Ronaldinjo vazhdon të dhurojë mrekulli, përcjell “Lajmi.net”.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe në ndeshjen mes yjeve amerikanë dhe atyre evropianë.

Goli i mëposhtëm nuk do shumë koment.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button