fbpx

James e tërheq prej fanelle, e pabesueshme si reagon lojtari korean! (VIDEO)

Kolumbia humbi 2-1 në miqësoren përballë Koresë së Jugut.

Gjatë pjesës së dytë një situatë e tensionuar ndodhi mes lojtarit korean dhe James Rodriguezit, shkruan Syri.net. Shikoni sherrin me dy lojtarëve:

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button