fbpx

Aksident i rëndë në Kozle, pesë të lënduar

Pesë persona janë lënduar në një aksident të rëndë që ka ndodhur sot pas dite afër Veros në Taftalixhe.

Sipas informacioneve të policisë aksidenti ka ndodhur në bulevardin Oktomvriska Revollucija dhe rrugën Ivo Llolla Ribar, rreth orës 17:30.

Në aksidentin kanë marrë pjesë makinat e markës “Audi” dhe ”Golf”. Të lënduarit janë transferuar në Qendrën urgjente.

Ende s’ka informacione për shkaqet e aksidentit, as për gjendjen e të lënduarve.

Sipas dëshmitarëve, makinat kanë qenë dukshëm të dëmtuar, kurse aksidenti ka qenë i jashtëzakonshëm./plusinfo

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close