fbpx

Vetëvritet një shkupjan

Sipas informacioneve të MPB-së trupi i pajetë i Zoran Nastevskit është gjetur nga i biri i tij.

Pranë kufomës ka pasur pistoletë dhe letër lamtumire.

Ende s’ka informacione për shkaqet e vetëvrasjes. Jozyrtarisht 73-vjeçari Zoran me vështirësi e ka përjetuar vdekjen e bashkëshortes.

Policia do të japë më shumë informacione më vonë./portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close