fbpx

Pasimi befasues nga Cristiano Ronaldo gjatë stërvitjeve (VIDEO)

Cristiano Ronaldo i ka shfaqur edhe njëherë botës pse është njëri nga futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave.

Ylli portugez ka shfaqur aftësitë e tij të një superylli gjatë seancës së stërvitjeve te Real Madridi dje, transmeton portali arbresh.info.

Klubi ka postuar një video të shkurtër në rrjetin social Instagram nga momenti kur sulmuesi pason topin në stilin e njohur si ‘rabona’ te bashkëlojtari i tij Gareth Bale.

Më poshtë mund të shikoni të gjithë këtë të kapur nga kamerat:

??? ¡RABONA! ?? @Cristiano #RMCity

A post shared by Real Madrid C.F. ? (@realmadrid) on


Ronaldo vazhdon qëndrimin te klubi i tij gjatë pushimeve ndërkombëtare, gjë që do të thotë se do të mungojë në miqësoret e Portugalisë me Shtetet e bashkuara të Amerikës dhe Arabinë Saudite./arbresh.info/

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button