fbpx

Seks Me Nxënësen E Mitur, Arrestohet Mësuesi

Urdhri për arrestimin e mësuesit u dha nga prokuroria lokale, transmeton noa.al. Është bërë e ditur se arsimtari kishte një lidhje sentimentale me nxënësen e tij 16 vjecare.

Të dy kanë kryer marrëdhënie intime dhe diçka e tillë bëri të mundur dhe arrestimin e mësuesit, pasi u akuzua për kryerjen e marrëdhënieve seksuale me një të mitur, vepër penale që dënohet deri shtatë vjet burgim jo vetëm në Itali por edhe këtu në Shqipëri.

Hetimet në lidhje me këtë çështje filluan që nga mesi i muajit mars dhe duhet thënë se një ndihmë të madhe dhanë përgjimet telefonike mes pedofilit dhe vajzës që duhet ta edukonte./botashqip


Lajme të ngjashme

Back to top button
Close