fbpx

Aktori shqiptar: Humbëm fëmijën e parë gjatë pushimeve të çmendura

Ish-aktori i spektaklit “Portokalli” i ftuar në emisionin “Rudina” ka treguar një nga ngjarjet më të dhimbshme të jetës së tij.

Erion Isai dhe bashkëshortja e tij treguan se si kishin humbur fëmijën e tyre të parë, transmeton Gazeta Express.

Isai rrëfeu se para se të vinte në jetë vajza e tyre, Ajër, bashkëshortja e tij ka pasur edhe një shtatzëni tjetër.

‘Ne nuk e dinim në fakt që Ajlin ishte shtatzënë dhe u nisëm për disa pushime të çmendura, gjatë së cilave ajo pësoi një abort spontan.’-rrëfeu aktori.

Arrdhja në jetë e vajzës së tyre Ajlin u ka ndryshuar jetën duke i bërë të lënë pas çdo trishtim.

9643cc7592d8d38f949f2ddac97bb66b_1509991604-9406685

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button