fbpx

Hulk: Është koha për t’u larguar

Sulmuesi kryesor i Portos i ka vënë në alarm shumë klube europiane pasi ai ka deklaruar se do largohet nga Porto.

Ai në twiter ka shkruar se do largohet në një klub të madh dhe se ke ardhur koha të përshëndetet me klubin e Portos.

Kështu Chelsea dhe City janë vënë menjëherë pas atij./portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close