fbpx

Chelsea ofron 200 milionë funte për Messin dhe Guardiolan

Presidenti rus i Chelseat ka gati plotë 200 milionë funte për transferimet e Guardiolas dhe Lionel Andres Messit.

El Confidencial ka konfirmuar se ky është synimi kryesor i Abramovichit.

Presidenti i Bluve ka edhe synime tjera gjatë afatit kalimtar të verës pasi veq tyre dëshiron edhe lojtarë të tjerë siq janë Cavani apo Lavezz./portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close