fbpx

Koleksioni i bikineve nga Morena Rossa

Këtë verë është radha juaj të dilni nga monotonia e veshjeve të rehatshme. Për një pamje më glamuroze duhet të guxoni më tepër me look-un tuaj.

Për një verë të ngrohtë dhe shumëngjyrëshe ne ju sugjerojmë të zgjidhni disa rroba banje nga koleksioni veror i Morena Rosa-s.

Do të gjeni kostume të mrekullueshme për verën e 2012-ës. Sezoni i ngrohtë po afron dhe ju duhet të nxitoni për të blerë rrobat e banjës që bëjnë për ju.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close