fbpx

Zbulohet arsyeja se pse Mahrez nuk u transferua te Roma

Drejtori sportiv, Monchi, ka treguar arsyen se pse Roma nuk e transferoi Riyad Mahrezin, transmeton Lajmi.net.

Roma e ka pranuar dështimin e madh të afatit kalimtar.

Drejtori sportiv, Monchi, ka treguar arsyen se pse Roma nuk e transferoi Riyad Mahrezin.

“Ne deshëm të marrim një zëvendësues për Salah dhe bëmë gjithçka për Mahrezin. Arsyeja e vetme që transferimi nuk u realizua është që Leicesteri nuk deshi ta shesë”, deklaroi Monchi.

“Leicesteri refuzoi edhe Barcelonën për Mahrezin”, shtoi ai.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button