fbpx

Ghetto Geasy publikoi këngën e re “Birthday” (Video)

Reperi i njohur Getoar Selimi ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor “Birthday”. Pa dhënë asnjë paralajmërim, ai vendosi që këtë radhë në mënyrë të befasishme të sjell për fansat këngën e tij të re.

“Birthday” është punuar nga Irkenc Hyka, ndërsa vargjet e tekstit i ka shkruar vet reperi, shkruan Telegrafi.

Me një yll të ndriçuar që simbolizon logon e labelit “Babastars” dhe i veshur tërësisht zi, Geti erdhi mjaft me stil në klipin e ri. Ana vizuale e këtij projekti i është besuar produksionit Entermedia.

Ndryshe, Getoar Selimi ka qenë një ndër emrat më të përfolur këtë vit në showbizin shqiptar, kjo pas martesës me moderatoren Marina Vjollca.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button