fbpx

‘Unë s’kam kohë të lahem e jo më të bëj operacione plastike’, aktorja refuzon të ketë bërë ndërhyrje

Mosha për të është thjesht një numër dhe Sharon Stone e ka treguar këtë çdo ditë. Aktorja 59-vjeçare ka mahnitur me format e saj trupore në kopertinën e revistës “Haute Living”, e ndërsa është treguar shumë e sinqertë (ndoshta më shumë se çfarë duhet) për sekretet e saj të bukurisë, shkruan Class. E pyetur nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjikale, aktorja e ka mohuar kategorikisht këtë gjë duke e shprehur se bukuria e saj qëndron tek ushqimi i shëndetshëm dhe produktet e mira kozmetike që ajo përdor.

“Oh Zot, mezi më del koha për t’u larë. Përdor kremra shumë të mirë dhe përpiqem të depiloj këmbët kur kujtohem. Më pëlqen të ushtrohem, mendoj se është çelësi i një shëndeti të mirë. Dhe sigurisht, të ha shëndetshëm. Kërcej, bëj joga, pilates, not, luaj me fëmijët e mi, kalëroj, shkoj në plazh, gjithçka, më pëlqen të lëviz. Nuk bëj kurse të veçanta apo gjëra të këtij lloji, vetëm çdo gjë që më del përpara”, tregoi ajo gjatë një interviste për “Haute Living”.

Aktorja aktualisht është “single”, por tregon se është në kërkim të një personi që e njeh mirë veten e tij dhe jeton mbi disa norma dhe vlera jetike. Derisa të gjejë një njeri të tillë, do të vijojë të qëndrojë e vetme.

“Jam shumë e lumtur kështu siç jam. Unë ndjek thjesht zemrën time. Më pëlqen jeta dhe mendoj se ajo është shumë e “pasur”. Ka të papritura çdo ditë”, tha ajo.

Ads by Revcontent
Many People from Macedonia Are Making Fast Money Using Only Their Smartphone
Diabetics on Metformin or Actos Should Watch This!
This Couple from Macedonia Will Make You Jealous. Became Rich with This Method

Artikuj të këshilluar

 • VIP

  Ky djalë ka turp për t’i dhënë Kate Middleton-it lulet, kjo është sjellja e saj

  Si çdo fëmijë..

 • VIP

  ‘Duke u bërë nënë’, bashkëshortja e këngëtarit të njohur na tregon sa i është rritur barku

  Lolita Begolli..

 • VIP

  I dashuri e la për Samanta Karavellon, vajza i dërgon një mesazh të çuditshëm këngëtares

  A thua të jetë e vërtetë?..

 • VIP

  Tiani në krahët e dy gjyshërve, njihuni me babain e Tunës dhe atë të Patrisit

  Cilin do më shumë?..

 • VIP

  Këngëtarja shqiptare 8 muajshe shtatzënë, shikoni si duket me barkun e rrumbullakosur

  E paska kapur një nur..

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button