fbpx

“Balena Blu” – adoleshenti i pret qafën mësuesit, i bën foto dhe vret veten (FOTO)

Një nxënës i preu fytin mësuesit të tij, bëri një foto me trupin dhe më pas vrau veten.

Ngjarja e rëndë u regjistrua në Rusi, njofton Periskopi.com.

Ekspertët druhen se adoleshenti Andrey Emelyannikov ishte duke luajtur lojën e tmerrshme “Balena blu”.

Adoleshenti 18-vjeçar vrau mësuesin e tij, 44-vjeçarin Sergei Danilov.

Ky i fundit ishte njeri i respektuar dhe baba i tre fëmijëve, ish-oficer ushtrie.

Adoleshenti u gjet në një pellg gjaku në Moskë.

Loja “Balena blu” parashikon plotësimin e 50 detyrave, përpara se të vrasësh veten.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button