fbpx

Ganiu: Bashkë me qytetarët do të menaxhojmë komunën e Çairit (VIDEO)

Kandidati i BDI-së, Visar Ganiu iu bashkëngjit qytetarëve që po festojnë fitoren e BDI-së pranë sheshit Skënderbeu, dhe tha se respekton verdiktin e popullit dhe se do të fokusohet në realizimin e premtimeve.

“Kjo fitore për mua dhe për të gjithë është fitore e merituar, se unë verdiktin e popullit e respektoj, populli mu më zgjodhi dhe bashkë do ta menaxhojme komunën dhe kam obligime që me sinqeritet dhe me përgjegjësi të madhe do të kryej premtimet”, tha Ganiu, transmeton Portalb.mk

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button