fbpx

Votim i qetë në Saraj, jehonë më e madhe se në rrethin e parë (VIDEO)

Sipas të dhënave nga KSHZ, në Komunën e Sarajit deri në ora 10.00 kanë dalë të votojnë 7,24% e votuesve që është rritje e butë për 0.58% nga rrethi i parë. Votimi është i qetë dhe siç thonë bashkëbiseduesit nëpër fshatrat e Sarajit, nuk ka parregullësi.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button