fbpx

Chelsea mposht Bournemouthin

Chelsea ka shënuar fitore minimale në përballjen e sotme ndaj Bournemouthit.

Golin e vetëm në këtë takim e shënoi ylli belg, Eden Hazard kur po zhvillohej minuta e 51, raporton Koha.net.

Ishte Morata ai që asistoi për Hazardin, në atë që doli të ishte goli i fitores.

Chelsea tani ka 19 pikë dhe mban vendin e katërt, përderisa Bournemouthi në vendin e parafundit ka vetëm shtatë pikë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button