fbpx

Fushata përmbyllëse ASH-BESA: përkrahja për Selën është rikthim i dinjitetit shqiptar

Dy liderët e Aleancës me Besë, Bilall Kasami dhe Ziadin Sela me ekipin e tyre kanë qëndruar sot në Strugë, ku garon kryetari i Aleancës për Shqiptarët, i cili të dielën do të përballet në garën për kryetar me Ramiz Merkon e BDI-së.

Kasami dhe Sela bashkë kanë shëtitur dhe qëndruar nëpër Strugë, duke takuar qytetarë dhe duke mbajtur fjalim para grupeve të qytetarëve.

Ata theksuan se “përkrahja për Selën është rikthim i dinjitetit të shqiptarëve dhe një rrugë e drejtë që do të përmirësojë gjitha dëmet që u janë bërë shqiptarëve.”

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button