fbpx

Rihanna si mbretëreshë egjiptiane

Rihanna ka treguar edhe një herë se përse është femra më me stil në botë.

29-vjeçarja ka pozuar si mbretëresha egjiptiane Nefertiti për ballinën e revistës së njohur “Vogue Arabia”, shkruan Koha.net.

Krijuesja e hitit “Love on the Brain” ka pozuar derisa ka të veshur një xhaketë me lëkurë reptili dhe në kokë mban kurorën e famshme të Nefertitit, mbretëreshës më të bukur egjiptiane.

riri

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button