fbpx

Nuk je akoma gati për palltot dimërore? Atëherë ja cila është zgjedhja ideale në këtë periudhë

Sa më shumë që i duam palltot me stil dhe të ngrohta, po aq shpesh na kujtohet se sa të rënda janë për t’i mbajtur gjithë dimrit të gjatë, shkruan Revista Class.

Kush nuk ka dëshirë të duket me stil mbuluar nga një pallto elegante me modelet e vitrinave, por duket se është akoma herët për ta ngarkuar veten që tani.

Nëse je duke kërkuar një opsion veshjeje të sipërme që duket e mahnitshme, por edhe të mban ngrohtë, provo një prej këtyre trikove interesante, të cilat propozohen nga vajzat e njohura të modës, street style apo blogeret e njohura.

Me të gjitha ngjyrat e mundshme të vjeshtës, por edhe me shumë guxim, këto triko janë një zgjidhje e mirë e motit të ndërmjetëm.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button