fbpx

Pas fitores, Strakosha merr lajmin e madh nga Italia

Pas ditës së martë dhe të mërkurë kanë përfunduar ndeshjet e vlefshme për javën e 10-të në Serie A.

Skuadrat favorite kanë dalë fituese, madje duke fituar me rezultate të thella, përcjell Syri.net.

Portieri më i mirë i javës u zgjodh ai i Lazios, Thomas Strakosha.

Image

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button