fbpx

Laura, version femër i Logan së shpejti në kinematë botërore

Kur Logan doli ne kinema këtë vit, ishte një pyetje që të gjithë kishin se në qoftë se një film tjetër me superhero do i pëlqente publikut. Filmi i James Mangold ka përforcuar  idenë se historitë e ndryshme me superhero mund të jenë një sukses i vërtet , dhe kohët e fundit ai zbuloi se tashmë është duke menduar për një realizim të ri, shkruan Bota.al. Një femër superhero,ai po mendon të sjelli versionin femër të personazhit  Logan . Sipas drejtorit, suksesi i Patty-it me atë film solli më shumë për studion dhe ai është i vendosur që ajo çfarë i duhet një filmi është një protagoniste femër e cila do luftojë për të mbrojtur të drejtën.

James Mangold përmendi pesë muaj më parë se do të ishte i interesuar të bënte një spin off X-23, por asgjë nuk erdhi pas këtyre komenteve, dhe mesa duket ky projekt është ende pjesë e planeve të tij.

Në fakt, ai duket se po frymëzohet nga  drejtori i Wonder Woman, Patty Jenkins, për të realizuar karakterin tipik të femrës që do i ngjasoj personazhit Logan, ai pranon se është duke punuar mbi një skenar të mundshëm dhe personazhi i tij do e ketë emrin Laura.

Në qoftë se diçka e tillë është e vërtet dhe ky projekt bëhet real, me shumë siguri do ketë po të njëjtin sukses si filmi Logan ,i cili shënoj një numër të madh fitimesh gjatë vitit që lamë pas.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button